“Nuk mund të martohesh…”/ E paftuar në dasëm, gruaja go det nusen dhe i shpreh dashurinë dhëndrit

662

Një ngjarje e pa zakontë ka ndodhur në një dasëm në Meksikë.

Një grua ka ndërprerë dasmën dhe filloi të bërtiste se ai nuk duhet të martohej me gruan që kishte në krahë, sepse ajo ishte e dashuruar me të.

Por gruaja nuk e la vetëm me kaq fjalë, ajo është vërsulur duke goditur nusen.

Një video është shpërndarë në rrjetet sociale që tregon veprimin e çmendur të gruas që sulmoi nusen, pamjet tregojnë gruan e cila nuk është indetifikuar ende, e cila u fut në sallë duke uluritur, ‘Richard nuk mund të martohesh’, ‘Unë të dua, nuk mund të martohesh’.

Gruaja së pari ndalet nga disa burra, ndërsa ajo vazhdonte të bërtiste në mënyrë histerike.

Më pas gruaja i vërsulet nuses dhe përpiqet ta godasë, ndërsa dëgjohet dhendri që jep urdhërin ta nxjerrin jashtë.