HISTORIA IME – “JETOJ ME FRIKEN SE MOS NDAHEM…”

Keni një histori tuajën që doni ta ndani me te tjerët? Kjo është hapësira që shkoder.info sjell për lexuesit të cilëve do t’i ruhet anonimati. Historitë tuaja mund të na i dërgoni me anë të mesazheve në facebook ose email në officialshkoder@gmail.com.

 

Pershendetje Shkodra!
Doja te rrefeja nje histori.Anonim ju lutem.
Jam nje vajze e dashuruar prej shume vitesh me nje djale(te cilin e kam prej disa muajsh burre).Jam ne nje pune shume te mire,kujdesem per burrin tim dhe pamjen time dhe e bej te lumtur burrin me dashurine time.Ajo qe me shqeteson eshte se jetoj me friken se mos ndahem nga gjithe keto qe degjoj ngado.

Nuk me mungon dashuria e tij madje me do shume edhe pse nuk ma shpreh,por kam frike se rrethohem nga njerez ziliqare dhe femra te paskrupullta te cilat e lakmojne dhe kane tentuar dhe te na ndajne.Madje njera u fut keq edhe pse ai nuk ja vari.Ai me do,por frika ekziston ne kete bote te djallezuar, ku njerezit bejne cdo gje qe t’u plotesohet kapricua.

Une e dua shume dhe nese ai me tradheton do doja me mire te mos jetoja me.E dua dhe ai eshte i lumtur me mua,por kam frike se si cdo njeri dhe ai mund te tundohet.

E mira dhe e bukura nuk kane fund une kete e di,por ai me zgjodhi mua edhe pse nuk jam mis bota,as nuk jam perfekte.Me zgjodhi sepse sado e thjeshte dhe e zakonshme qe jam,asnjera para meje nuk e permbushte ,por tundimi eshte pjese e jetes…Me thoni,mos eshte e tepert kjo menyre te dashuruari me frike,apo kam te drejte qe kam frike ne kete bote mbushur me femra xheloze e ziliqare.

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija e shkrimtarit Mitrush Kuteli, Atalanta Pasko. Lajmin e kanë bërë me dije në rrjetet sociale miqtë...

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet sociale, përfshirë edhe Instagramin. Lista e presonave që Rama ndjek në Instagram ndryshon shpesh. Së...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...