VIDEO/ “ O k*qe kandari po të përdorin, do shkosh në bu rg”, kur Muç Nano paralajmëronte Salianjin

Gazetari Mustafa Nano e kishte paralajmëruar ish deputetin Ervin Salianji se do të dën ohej me bu rg, me inskenimet që kishte kryer me çështjen “Babale”.

 

Të ftuar të dy në emisionin “Opinion”, Nano i drejtohet Salianjit se ishte duke u përdorur nga PD-ja dhe se do të shkonte në bu rg.

 

Ervin Salianji, u dë nua nga Gjykata me 1 vit bu rg.

 

Sipas gjykatës, Salianji aku zohet për kallëzim të rremë. (TemA)

TE TJERA