Stresi ulet ne gjunje ne mes te emisionit dhe i thote “Te dua…”

226

Reperi i njohur shqiptar, Stresi është një prej artistëve më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Për të është folur gjatë në median rozë për shkak të ndarjes nga partnerja e tij,Kejsi.

- PUBLICITET -

Së fundmi Stresi ka qenë i ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel, ku ka folur për jetën e tij dhe për qytetit të tij të lindjes, Tropojën.

Ndër të tjera këngëtari ka folur edhe për këngën e tij “Të du mom”, një këngë dedikuar nënës së tij.

Gjatë emisionit ai është ulur në gjunjë teksa ai këndoi, në shenjë respekti të ëmën e tij. Gjesti që Stresi bëri për nënën e tij preku të gjithë publikun dhe e duartrokitën fortë.

Kjo këngë arriti shumë sukses, por për fatin e keq ai nuk performoi në netët live të “Këngës Magjike”, pasi ishte në burg.

- PUBLICITET -