Në 1 vjetorin e saj, Anjeza Shahini i organizon të bijës festën përrallore

Nga martesa me diplomatin anglez Paul Edward Conolly, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anjeza Shahini, solli në jetë një vajzë. Dyshja i vendosën vajzës emrin Viktoria, shkurt Tori, dhe lajmin për lindjen e saj, këngëtarja e bëri të ditur vetëm pas disa muajsh, konkretisht me datë 8 Mars, duke i bërë të gjithë të mendonin se ajo ishte dhe ditëlindja e saj.

 

Mirëpo Tori ka lindur në Dhjetor dhe së fundmi është bërë një vit që nga ardhja e saj në jetë dhe në këtë ditë të vecantë, Anjeza i ka organizuar të bijës një festë përrallore, me tollumbace, lule, dhurata e zbukurime të tjera nga më të ndryshmet. Të gjithë të ftuarit i kanë kënduar vogëlushes këngën ‘Shumë urime për ty’, madje në dy gjuhë.

 

Ajo ka publikuar një foto nga festa në profilin e saj të Instagramit, krahas së cilës së cilës ka treguar se ka qenë një shtatzëni e shkurtër por e mbushur plot me dashuri. “Shtatzani e shkurtër, por një vit i mbushur me dashuri. Sot festuam ditën e pagzimit të Torit, sëbashku me ditëlindjen e parë të saj që ishte dje. Ishte një ditë shumë e bukur, faleminderit të gjithë juve që na e bët edhe më të bukur me prezencen tuaj dhe që kënduat “Shumë urime për ty” në dy gjuhë bashkë me ne, ditëlindja e vërtetë e Torit”, ka shkruar këngëtarja

krahas fotos.

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë nga gruaja e tij, me të cilën ishte martuar vetëm në nëntor të vitit 2022....

‘Më çove 3 muaj në burg! I ke duart me gjak!’ Kundërpërgjigjet kunata: Meritoje më shumë!

Razimi ka thirrur në “Shihemi në Gjyq” kunatën e tij, motrën e bashkëshortes, Diturien. Shkak është bërë shtëpia ku ata jetojnë në Rrushbull të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...