I njihni 2 personazhet me siper? Ato sot jane nder personat me te dashur te publikut Shqiptar

409

Ditën e sotme Arditi ka hapur “arkivat” dhe në fotot e shumë viteve më parë ka gjetur një me Pirro Çakon, te dy persona mjaft te dashur per publikun Shqiptar.

Ai ka treguar se fotografia është realizuar si sot 27 vite më parë dhe me siguri duhet t’i ketë sjellë në mendje shumë kujtime, si dhe nje haromoni te madhe qe kane pasur aso kohe njeri me tjetrin.

Në imazhin e publikuar Pirro dhe Arditi shihen duke pirë kafe dhe ndjekësit e Gjebreas shprehen se tek ta nuk ka shumë ndryshime.

Vetëm diçka që ju ka rënë të gjithëve në sy është fakti se Arditi ka shumë më pak flokë se më parë dhe se Pirro nuk ka ndryshuar pothuajse fare

Lexo edhe:   Çfarë ndodhi?! Sindi ironizon keq Melisën: Po marr shembull nga këta me eksperiencë