‘Vitin tjetër je ti zemër’/ Alketa Vejsiu zbulon sekretin, çfarë spektakli që do të prezantojë Arbana Osmani

399

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu mbrëmjen e së dielës postoi disa foto në faqen e saj të Instagramit ku tregonte ndjesinë që ka, pak ditë para se të nisë Festivali i 58-të i RTSH-së që ajo do të moderojë.

PUBLICITET

Në postimin e saj vihen re shumë komente pozitive dhe mbështetëse, por mes tyre ka tërhequr vëmendjen edhe komenti i ëmbël i Arbanës e cila ka shkruar: “Jam shume e lumtur per ty, vertet.”

Por menjëherë ka reaguar edhe Alketa e cila me përgjigjen e saj ka treguar shumë, duke zbuluar kështu se me shumë gjasa vitin tjetër, prezantuese e festivalit do të jetë Arbana Osmani.

“Hey faleminderit e dashur! Vitin tjeter ti aty dhe une do gezoj njesoj❤️
Te puth Po te duash zgjidh cilendo nga netet dhe eja. 💋”– shkruan Alketa.

PUBLICITET