‘Me apo pa unazë, ky vit do më gjejë nënë’, Era Rusi gati për të qenë mami single

Për Era Rusin, nuk është e thënë të kesh patjetër një partner për t’u bërë nënë. Të paktën në kohën tonë, kjo nuk ka më rëndësi.

E ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth këngës së saj më të re dedikuar të prekurve nga tërmeti, Era, në fakt zbuloi edhe planet që Era ka për vitin 2020.

Në një lojë me pyetje ngacmuese, Era zbuloi se çfarë pret nga viti 2020 e një urim që ia bëri disa herë vetes gjatë intervistës është mëmësia.

Këngëtarja pranoi se ka shumë dëshirë të sjellë në jetë një fëmijë, duke theksuar se nuk do e kishte aspak problem edhe nëse do të ishte një nënë single.

“Mendoj që në 2020-ën, me unazë apo pa unazë, do doja të kisha një fëmijë… Tani kanë ecur aq shumë kohët, sa çdo femër që nuk ka një mashkull të denjë për të, mund të bëjë një fëmijë. Kështu që nuk është e thënë që të kem një unazë për të pasur një fëmijë…”, tha Era duke theksuar se nuk ka pse e privon veten nga mundësia për t’u bërë nënë meqenëse ende nuk ka një partner të denjë.

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

Nëse gjeni një shishe plastike në gomën e makinës tuaj, ikni urgjentisht me vrap!

Nuk mund të rrimë kurrë të qetë! Hajdutët krijojnë teknika të reja çdo ditë për të zhvilluar vjedhjet e tyre. Dhe ndërsa ne mendojmë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...