Mc Kresha i jep fund beqarisë, dalin fotot nga dasma ‘e fshehtë’

569

Megjithëse ishte menduar të ishte një dasmë tërësisht private, as reperi i njohur nuk ia doli të ruante gjithçka në privatësi të plotë.

 

Mc Kresha ka kurorëzuar sonte dashurinë me partneren e tij Erzina Shehu, në prani të të afërmve, miqve të ngushtë, kolegëve etj.

 

Në ceremoninë private ishte i ftuar kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili ka bërë edhe kurorëzimin e çiftit.

 

Miq të reperit, personazhe të njohur të showbiz-it, kanë publikuar pamje të shumta të çiftit dhe atmosferës nga dasma në profilet e tyre sociale.

Lexo edhe:   Sheiku flirton hapur, ja çfarë i shkruan Eni Çobani