Elton Ilirjani thumbon publikisht Noizyn: E ke bërë testin e ADN-së se mos…

321

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar prirjet e tij seksuale është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

PUBLICITET

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku reagon herë pas here për ngjarjet aktuale në vend.

Së fundmi, Ilirjani ka sulmuar reperin Noizy, i cili ka hapur prej disa muajsh linjën e tij të veshjes me spamën ‘Illyrian’.

Përmes një postimi në Instasory, Eltoni shprehet se Noizy duhet të bëjë testin e ADN-së përpar se të përdor këto rroba.

‘Mendoj që para se të veshësh këto rroba duhet të bësh ADN test. Unë që jam 100% illyrian dhe mbi 3600 vite nuk e dija këtë. Noizy e ka bërë testin e ADN se mos na del sllav?’, shkruan Ilirjani.

PUBLICITET