RENEA dhe FNSH blindojnë Shkodrën, ndalohet menaxheri i një klubi nate dhe 3 femra

1687

Policia e Shkodrës në bashkëpunim me RENEAN dhe FNSH kanë vijuar edhe gjatë natës kontrollet.

 

Pas shoqërimit të 3 personave në lagjen e Licëve, dhe pronarit të një lokali bastesh sportive të cilit iu gjet lëndë nar kotike, në orët e para të mëngjesit janë shoqëruar edhe menaxheri i një lokali nate, një klient dhe 3 femra të cilat punonin si balerina.

 

Mësohet se gjatë kontrolleve policia u ka gjetur doza kok aine, ndërsa nuk dihet ende sasia që iu është sekuestruar.