Meta “parashikoi” tërmetin? Kryemadhi: Kot nuk thotë Rama, ia parashikoi fallxhorja

Meta “parashikoi” tërmetin? Kryemadhi: Kot nuk thotë Rama, ia parashikoi fallxhorja

Kryemadhi ka folur sot në lidhje me situatën për tërmetin dhe kujtoi deklaratat e Presidentit Ilir Meta, muaj më parë që jepte alarmin se në Shqipëri do bien tërmete.

E ftuar sot në emisionin “Open”, Kryemadhi tha se Presidenti i paralajmëroi tërmetin dhe tha se atëherë i thanë se u çmend.

Ajo shtoi se “kot nuk thotë Rama se ka fallxhoren në shtëpi”, duke ironizuar me deklaratat e Kryeministrit.

“Thonit u çmend Presidenti se paralajmëroi tërmetin. Kot nuk thotë Rama se ka fallxhoren në shtëpi. Ja fallxhorja e parashikoi. Dhe askush nuk e dëgjoi Presidentin, e quajtur të çmendur”, u shpreh Monika Kryemadhi.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img