Bes Kallaku kujton Zogun e Tiranës pas arrestimit: Ah mor zog…

322

Pjesë e filmit të Bes Kallakut Falco janë shumë personazhe VIP shqiptarë mes tyre edhe aktorë.

Ndër personazhet më të njohura janë Arben Derhemi, Olsi Bylyku dhe ish velina Rashel Kolaneci Bleona Qereti doktori i njohur Skerdi Faria por edhe Zogu i Tiranës, Hermes Nikaj.

 

Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet. Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli.

 

Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës. Ai do të ballafaqohet me pronarin e servisit dhe me 20 vjeçaren Neli për të shpjeguar gjithçka.