Jozefina Topalli siç nuk e keni parë kurrë, ajo ka sot një mesazh të bukur për të dhënë, ka lidhje urgjente me familjen…

1307

Jozefina Topalli eshte bere gjyshe dhe ajo eshte shume e lumtur.

Vajza e saj Megi eshte bere me djale dhe ajo quhet Nikola.

Por Jozefina po e shijon shumë këtë periudhë te bukur pasi ajo nuk nguron të publikojë edhe foto nga ky moment.Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale.

Por ajo sot ka postuar nje foto te bukur me nipin e saj duke e mbajtur ne duar dhe shikohet se sa e lumtur eshte.

Ndaj te jesh gjyshe eshte nje nga mrekullite me te bukura ne bote.