AKSIDENT I RENDE NE AKSIN SHKODER-KRYEBUSHAT, NJE PERSON HUMB JETEN

871

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat.

 

Nga të dhënat paraprake raportohet për një person të vdekur. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për hetuar shkaqet e plota të saj.

Lexo edhe:   “Sa të bredhësh me të tjerët, më mirë të shkosh me mua”/ Babai mostër ab uzoi sek sualisht me vajzën e vet për tre vite rresht. Nëna: E mbyllim me kaq, ça u bë u bë