Rovena Dilo poston nje foto por habisi komentet e fansave

253

Kengetarja e famshme Rovena Dilo, se fundmi ka bërë një postim në Instagram dhe shkruan se dimri ka ardhur, ndërsa ajo ka pozuar me një palë syze dielli.

- PUBLICITET -

Por nder te tjerat, te terheqin vemendjen reagimet e shumta dhe disa të çuditshme të fansave.

Spikat reagimi disi fyes ose ndoshta i bere me qellim komplimenti, i një fansi që ka shkuar, “qorre, por prapë e bukur”, qe gjithsesi duket se nuk është kuptuar mirë.

“Bella mafia”, e ka komplimentuar një tjetër fans i saj, kurse dikush tjeter e pyet se “çfarë po shikon andej?”.

Ndërkohë që, të shumtë janë dashamirësit që i kanë bërë komplimente dhe e kanë përgëzuar per pamjen e saj.

- PUBLICITET -