Nuk arriti të kalonte në 10-shen më të mirë, “shpërt hen” keq Soni Malaj: Të isha zog dhe t’ua lëshoja glasën ca njerëzve

147

Këngëtarja Soni Malaj nuk e ka kapërdirë dot faktin që kënga e saj nuk mundi të hynte as në 10-shen e më të mirëve në finalen e këngës Magjike.

PUBLICITET

 

Soni u prezantua me baladën “Shije Tradhtie” por që mesa duket, pa sukses.

 

“Ndonjëherë mendoj sikur të isha zog, që të fluturoja lart në qiell… dhe t’ua lëshoja glasën ca njerëzve”, shkruan këngëtarja në instagram, siç duket, mesazh për kolegët që s’e votuan.

PUBLICITET