Këto janë 4 shenja e horoskopit më me fat këtë fundjavë

280

Fundjava trokiti, dhe rubrika e çdo jave na sjell se cilat janë katër shenjat që do kenë më shumë fat në fushën e dashurisë për datat 6 – 8 dhjetor:

PUBLICITET

 

Dashi

Ke fatin të dish të zgjedhësh me kujdes se kush do dijë të kënaqë çdo kërkesë xhentile tuajën!

 

Demi

Përgatitu të shohësh dëshirat e tua të realizohen nga ana e dikujt që nuk e kishe imagjinuar kurrë.

 

Bricjapi

Të imponosh rregulla gjatë aktit, mund të jetë diçka shumë eksituese dhe zbavitëse për ty.

 

Akrepi

Një i/e dashuri i/e re mund të të tregojë mënyra të reja për të qenë i/e lumtur dhe i/e kënaqur.

PUBLICITET