“Idiot ke mbetur”, degjeneron debati mes inxhinierit dhe aktivistit: Do të të shtyp me këmbë

262

Aktivisti Aulon Kalaja e ka sfiduar Arben Meçen nëse ky i fundit ka qenë për inspektim në zonën e Bubqit dhe se sa godina ishin të pabanuara atje.

PUBLICITET

 

Nga ana tjetër inxhinieri i ka thënë aktivistit Kalaja se nuk është si ai që gatuan makarona për njerëzit, por që del në terren si ekspert. Më pas situata në studio degjeneroi kur aktivisti me inxhinierin Meçe filluan të ofendonin njëri-tjetrin.

 

Debati në “360 gradë”

Meçe: Idiot ke mbetur, idiot, kthehu me këmbë në tokë or ti. Do të të shkel me këmbë. Do të shkelin shefat po të kesh këtë mëndje.

 

Aulon Kalaja: Unë s’kam llogarit bandat jo më ty, unë s’kam pyet për Edi Ramën, shefin tënd.

PUBLICITET