FOTOT: Gjirokastra ndez dritat festive, qyteti shfaqet më “magjik” se asnjëherë tjetër

283

Gjirokastra ka ndezur dritat e festës. Qyteti i gurtë shfaqet mjaft i bukur dhe festiv për të mirëpritur Krishtlindjet dhe ndërrimin e viteve.

 

Më poshtë, në galerinë tonë virtuale po pasqyrojmë disa fotografi nga atmosfera që po përshkon Gjirokastrën.