DJ Vicky rrëfen çmendurinë e një vajze për të në koncert: Hoqi reçipetat dhe…

Dj i famshëm i ThreeDoots, Vicky Kraja, është një ndër më të pëlqyerit dhe më të ndjekurit në rrjete sociale, sidomos nga vajzat, të cilat çmenden pas brunit simpatik.

Teksa ishte i ftuar së fundmi në Glamour Zone ai rrëfeu disa nga çmenduritë që bëjnë vajzat në koncertet e tij. Madje njëri nga rastet më ekstreme sipas Vicky, ka qenë një vajzë që u shfaq topless. Ester Bylyku.

Cili ka qenë gjesti më i çmendur që ka bërë një vajzë për të të rënë në sy? Dj Vicky. Njëra ka ngritur sytinat, bluzën. Ester Bylyku. Dhe cili ishte reagimi yt? Dj Vicky. Reagimi im? Më thanë se unë nuk e pash qesh.

TE TJERA