Nuk di të ndalet së ekspozuari “asetet” e saj, këngëtares së njohur shqiptare gati sa nuk “i shpërthen” gjoksi (Foto)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka treguar sonte disa nga asetet e saj. Bukuroshja kosovare ka qenë në një ndejë dhe duket se nuk di të ndalet se ekspozuari trupin e saj seksi.

 

“Energji”, ka shkruar ajo, derisa në fotografi shtrëngon fustanin pasi që gjoksi nuk ndihet rehat brenda fustanit.

 

Kjo nuk është hera e parë që Beatrix bën poza provokuese, pasi që në të tila poza e kemi parë edhe më parë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME