HYRJELAJMEAKTUALITETMos harroni të merrni çadrat me vete, zbuloni se çfarë “surprizash” ka...

Mos harroni të merrni çadrat me vete, zbuloni se çfarë “surprizash” ka rezervuar moti për nesër

Orët e para të mëngjesit të ditës së nesërme priten të jenë me diell dhe temperatura të qëndrueshme.

 

Sipas Meteoalb në mesditë rikthehen sërish reshjet e shiut, dhe për pasojë temperaturat do të ulen me disa gradë.

 

Në zonat malore parashikohet të ketë edhe reshje dëbore. Temperaturat e ajrit do luhaten nga -3°C deri në 14°C.

 

Sipas MeteoAlb era do fryjë lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

TE TJERA

spot_img