E trishtë/ Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur , jemi rritur me këngët e saj (Foto)

Ndahet nga jeta në moshën 61 vjeçare, këngëtarja e grupit të njohur të viteve ’90 ‘Roxette’, Marie Fredriksson.

 

Këngëtarja kishte 17 vite që lu.ftonte me kancerin.

 

Në vitin 2002 ajo njoftoi të gjithë ndjekësit e saj se mjeku i kishte dhënë vetëm 1 vit jetë. Kjo gjë nuk e ndali këngëtaren e cila jo vetëm s-fidoi sëmundjen por arriti të këndonte dhe në vitin 2018 nxori albumin e saj.

 

Ajo ishte e martuar me kitaristin e grupit Mikael Bolyos dhe kishte dy fëmijë. Disa nga hitet e këtij grupi janë ‘It must had been love’ ‘Listen to your heart’ ‘Sleeping in my car’ etj.

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat e bardha në thonj mund të kenë shkaqe të ndryshme. Disa prej tyre janë sëmundje,...

” O kür..”/ Familjarët e Kiarës reagojnë pas ofendimeve për të: Na vjen keq, por për këtë duhet të…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...