Rama në rolin e dajës së Mamaqit, del trajleri i filmit ‘I Love Tropoja’

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar në Instagramin e tij, trajlerin e filmit të radhës “I love Tropoja”. Filmi pritet të dalë në kinema më 29 janar të 2020, dhe Mamaqi njofton se premiera do të zhvillohet në Pallatin e Kongreseve.

 

Filmi përbëhet nga kasta e aktorëve si; Ermal Mamaqi, Edi Rama, Arjola Demiri, Mariana Kondi, Behar Mera, Bujar Asqeriu, Jul Deda, e shumë të tjerë dhe pritet të ketë sukses.

TE TJERA

spot_img