I thonë ‘Shkëlzeni e shtyn martesën’, Armina tregon të vërtetën pse s’janë martuar ende

213

Armina Mevlani ka vendosur së fundmi t’i përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët më së shumti kanë qenë kurioz për dasmën.

PUBLICITET

Fillimisht Armina ka zbuluar se ka nisur me përgatitjet dhe është takuar me disa stilistë për fustanin. Më pas një prej ndjekësve është shprehur se njerëzit mendojnë se blogerja mund të ishte martuar me kohë por është i fejuari i saj Shkëlzen Berisha ai që nuk e merr këtë hap.

“Publiku mendon se të ishte për ty do të ishe martuar që nesër, por e zgjat Zeni për arsye të pashpjegueshme”, i shkruan një fans.

“Kjo nuk është e vërtetë aspak”, i përgjigjet Armina.

E pyetur pse nuk janë martuar ende, Armina u përgjigj: Nuk mendoj se martesa është arritja më e madhe, të dy duhemi dhe jemi mirë në bashkëjetesë. Martesa është thjesht diçka që bëhet për qejf, por në të vërtetë nuk tregon asgjë.

PUBLICITET