Komentin epik për prezantimin në ‘Këngën Magjike’ Adrola e mori nga ish-bashkëshorti

Modelja e njohur Adrola Dushi po prezanton këtë vit ‘Këngën Magjike’ krah moderatorit Ardit Gjebrea.

Ajo është komentuar shumë si nga publiku ashtu dhe nga rrethi shoqëror. Si komplimentet ashtu dhe kritikat nuk kanë munguar, Gjithsesi të gjithë e dinë që Adrola nuk është prezantuese, dhe guximi i saj për të prezantuar një ndër festivalet më të rëndësishëm të këngës duhet vlerësuar.

Një ndër komentet më epike që i është bërë prezantimit të saj, i është nisur ish bashkëshortit të saj. Adrola ka publikuar në profilin e saj të Instagramit se c’i ka shkruar dikush Adisit.

”Ça paske heq ti mor i shkretë. Muhabet me veten ke pas bo 3 vjet?”, i kanë shkruar Adisit. Modelja e ka pritur me humor këtë koment dhe po me humor është përgjigjur. “Komenti më funny nga të gjithë ata që kam parë është ky që i ka shkuar babait të Troit. Edhe po të kisha bërë kurs, ska kurs që më merr përsipër”, shkruan Adrola

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME