Gazetarja çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare Can Yaman është një nga meshkujt më seksi dhe të pëlqyer nga gjinia femërore.

 

Ai u bë i njohur në serialin “Erkenci kus”, i cili theu rekorde shikueshmërie në Turqi. Së fundi aktori ka udhëtuar në Spanjë ku ka dhënë shumë intervista. Njëra nga ato ishte me gazetaren bukuroshe Violeta Mangrinan. Por Can nuk i ka rezistuar bukurisë së gazetares dhe e ka ngacmuar gjatë intervistës.

Intervista

Can: Je shumë e bukur

Violeta :Oh faleminderit edhe ti. Të pëlqejnë vajzat spanjolle?

Can: Janë shumë të bukura do më pëlqente të më ndihmonin të njihja më shumë qytetin.

Violeta: Besoj se do të jenë të shumta kandidatet që do të duan të të bëjnë guidën. Je një nga meshkujt më të kompletuar , duke qenë se je shumë i zënë me punë a ke të dashur?

Can: Pse a je kandidate apo çfarë?

Violeta: Jo. Kam të dashur.

 

 

 

TE TJERA