HYRJELAJMEAKTUALITET“Po shkallët i lyeve?”/ Veliaj “injoron” porosinë e Ramës, i fshin komentin...

“Po shkallët i lyeve?”/ Veliaj “injoron” porosinë e Ramës, i fshin komentin gazetarit

Dy ditë më parë kryeministri Edi Rama i dha “ultimatum” kreut të bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj për të lyer shkallët e një pallati.

 

Ky urdhër i Ramës për Veliajn i habiti të gjithë, dhe shumë njerëz kanë pritur me padurim të shohin Veliajn me furçë në dorë.

 

Por deri tani s’ kemi parë ende asnjë veprim të Veliajt, për të përmbushur “misionin” që i besoi Rama.

Gazetari Ismail Spahiu, i ka komentuar në një prej postimeve, Veliajt: Po shkallët i lyeve, se me ngeli fiksim?

 

Ndërkohë nuk kanë kaluar as disa minuta nga komenti, dhe stafi ose vetë Veliaj kanë fshirë komentin e Spahiut.

Siç duket Veliaj nuk ka ndërmend të kryejë porosinë e Ramës, por nuk duron dot as kur qytetarët “i kërkojnë llogari”.

 

TE TJERA

spot_img