HYRJELAJMESHOWBIZBlero surprizon fansat/ Rikthen hitin që fiksoi shqiptarët

Blero surprizon fansat/ Rikthen hitin që fiksoi shqiptarët

lero Muharremi është një nga këngëtarët më të pëlqyer për publikun e tij. Ai ka një karrierë të gjatë muzikore dhe disa prej këngëve të tij mbahen mend ended he këndohen. Një prej këngëve më të dëgjuara dhe të pëlqyera të Bleros është hiti Fotografia.

 

Këngëtari ka vendosur ta ritkhejë dhe një herë këtë këngë për të gjithë dashamirësit e muzikës së tij.

 

Kujtojmë se së fundi Blero kurorëzoi dashurinë e tij në martesë me modelen Afrona Dika me të cilën kishte një lidhje dashurie prej vitesh.

TE TJERA

spot_img