Dhurata Dora i “rrëmben” Kidës bashkëpunimin me këngëtarin ndërkombëtar/ Çfarë po ndodh mes dy mikeshave?

Pak muaj më parë në rrjet qarkulloi lajme se këngëtarja shqiptare Kida do të bënte një bashkëpunim me një nga këngëtarët më të njohur ndërkombëtar Maitre Gims.

 

Kënga do të titullohej “Te quero” dhe pritet të dalë së shpejti në treg. Por gjatë rrugës ka patur ndryshime, pasi Maitre nuk do yë bashkëpunojë me Kidën por me një tjetër këngëtare shqiptare, Dhurata Dorën.

 

Akoma nuk është bërë e ditur pse ndodhën këtro ndryshime pas këngëtaret janë edhe mikesha shumë të mira me njëra-tjetrën, megjithëse Dhurata pati një sukses shumë të madh me këngën Zemër e cila ka arritur mbi 300 milionë klikime. Këtë lajm e ka bër të ditur “Djasadoff” që ka treguar se në vend të Kidës, në bashkëpunim do të vijë Dhurata Dora.

TE TJERA

spot_img