“Asgjë nuk ka rëndësi më shumë se jeta”/ Evi Reçi jep mesazhin prekës (video)

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka nisur me emisionin e saj edhe pse në momentet e saj më të vështira.

 

Ajo humbi njerëzit e saj më të dashur nga tërmeti dhe pas kësaj dhimbje ajo ka një mesazh tepër të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët.

“Asgje nuk me shume rendesi se sa jeta. Sot, me te forte se kurre.”- shkruan Evi krahas videos së shkëputur nga emisioni i saj “Vizioni i pasdites”.

TE TJERA

spot_img