Video/ “Bobi rri urtë bobi” se ke familje se…! 70 vjecarin kërcënon rojen e Metës që i thotë “qepe” në shtëpinë e tij të shembur nga tërmeti

lir Meta ka vizituar disa banesa të dëmtuara nga tërmeti i 26 Nëntorit. Teksa një banor ka filluar të shpjegojë situatën e tij, ka ndërhyrë shoqëruesi i kreut të shtetit i cili i ka kërkuar të mos flasë më.

 

Mirpo 70 vjeçari jo që nuk ka heshtur por i ka kërkuar llogari Metës për sjelljen e rojes duke e vënë në pozitë të vështirë. Në fund tironsi i është drejtuar rojes : “Bobi rri urtë o bobi, se ke familje dhe unë nuk kam çfarë hum mas ktyne që kom hum sot”! Në këto momente meta ështue larguar me suitën e tij i nervozuar.

 

Ndiqni videon:

TE TJERA

spot_img