Bebe Rexha jep donacione te medha per fshatin Bubq: Është koha të bëhemi bashkë. E dua vendin tim. Të dua Shqipëri

Nje lajm i mire per fshatin Bubq.Kengetarja e njohur Bebe Rexha vjen me babain e saj dhe viziton kete fshat dhe do te jap ndihma per njerezit ne nevoje.

Ajo thote se do te ndertoj shtepite ne nevoje dhe do te ndertoje dhe shkollat.Dua te jem me ju dhe tju ndihmoj juve.

Bebe Rexha udhetoi nga Amerika drejt Shqiperise dhe drejt fshatit Bubq.

Ndërsa në Instagram shkroi: “Përshëndetje. Më në fund mbërrita në Shqipëri. Po shkoj në fshatin Bubq. Do shohim si janë gjërat dhe do ju mbaj të përditësuar.”

Sa bukur eshte qe Shqiptaret ndihmojne Shqiptaret shpresojme pak shprese per njerezit ne nevoje.

TE TJERA