Qeni leh “Rama ik!”, Edi Rama zihet edhe me qenin (film)

Kryeministri Edi Rama ka vizituar paraditën e sotme banorët e prekur nga tërmeti në Kashar.

Pas replikave që ka pasur me banorë të ndryshëm, pasi nuk e lejojnë të flasi, së fundmi Ramës ia ndërpesin fjalën edhe qentë e rrugës. Më poshtë shihni reagimin e Ramës, pas të lehurave të qenit me thirrjen “Rama ik!”, sepse kapet edhe me kafshën e gjorë.

Marre nga “27.al”

Olta do të nxjerrë Luizin për thyerje kontrate, ajo insiston se i ka prekur… video

Oltës nuk i del ‘e keqja’ me Luizin. Ata të dy u përplαsën αshpër gjatë ditës së sotme, ku përdorën dhe fjalë të ulëta.   Duke...

Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME