I harruar nga shteti, babai i dy fëmijëve shpërthen në lot

191

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë mbrëmjen e sotme në Durrës dhe në Shkozet, ku ka parë nga afër situatën e rëndë pas tërmetit, ndërsa është njohur dhe me nevojat emergjente të banorëve.

PUBLICITET

 

I traumatizuar dhe harruar nga shteti, njëri prej banorëve, baba i dy fëmijëve, ka shpërthyer në lot para kreut të opozitës, Basha.

 

“Na ka plasaritur kollonat. Kanë plasur ujrat vullkan. Po tallet me ne. Unë kalamajt i kam te psikologu në Tiranë. Goca klasë të 7-të, djali në klasë të 8-të”, është shprehur ai me lot në sy./CNA.al

PUBLICITET