“Një shef komisariati u arrestua duke marrë thasë me ndihma”, kryeministri Rama trondit me atë që tregon: Kjo është babëzi

1336

Pas personit që vidhte donacione në emër të kryeministrit Edi Rama dhe bashkëshortes së tij Linda Rama, një tjetër person është vënë në pranga për mashtrim.

PUBLICITET

 

Mbrëmjen e djeshme, në një prononcim për mediat nga çadrat e banorëve të Thumanës, Rama tha se një shef komisariati është vënë në pranga, pasi është kapur duke marrë dy thasë me ndihma, për t’i dërguar në shtëpinë e tij.

 

“Një shef komisariati që merr dy thasë me ndihma. Kjo është babëzi. Ok ai do bëj lajm, por si ka mundësi”, deklaroi Rama pa zbuluar emrin e tij.

PUBLICITET