VIDEO/ Momente prekëse, mësuesja dhe shoqet vajtojnë 15-vjeçaren

780

Përcillet sot në banesën e fundit, 15-vjeçarja Drita Cakoni. Ajo humbi jetën në tërmetin tragjik të 26 Nëntorit, bashkë me të atin Kastriot Cakoni.

 

Ata u nxorën nga gërmadhat e pallatit të shembur në Thumanë. Sot, mësueset dhe shoqet e klasës janë mbledhur për ti dhënë lamtumirën Dritës…

 

Kamera e Abc News ka fiksuar këto momente tejet prekëse kur mësueset përpiqen të ngushëllojnë shoqet e Dritës.

 

“Ju lutem, mësuesja ajo po na pret”, shprehet mësuesja e cila nuk mundet të përmbahet dhe shpërthen në lot.