HYRJELAJMEAKTUALITET“Nuk vjedh populli por organizatat”, reperi i njohur: Po vidhen ndihmat për...

“Nuk vjedh populli por organizatat”, reperi i njohur: Po vidhen ndihmat për banorët

Në ndihmë të qytetarëve të prekur nga tërmeti kanë ardhur në ndihmë edhe emra shumë të njohur të artit dhe muzikës shqiptare. Reperi i njohur Noizy ka qënë në Durrës ditën e djeshme ku në disa video të postuara nga ai vetë shihej duke gatuar makarona e më pas ia shpërndan banorëve.

 

Në një postim në Instagram Noizy shkruan se kanë filluar të vidhen ndihmat që janë vënë në dispozicion të njerëzve që janë prekun nga tërmeti.

 

“Një sqarim: Nuk vjedh populli por organizatat. Mos të keqkuptohemi, prandaj është mirë tu jepet ndihma direkt familjeve”, shkruan reperi.

TE TJERA

spot_img