Rrëqethëse: Shpërthen në lot pasi takohet me nënën pas 10 vjetësh (Video)

206

Nuk ka rëndësi se sa vjeçar jeni. Të gjithë ne ndihemi sërish si fëmijë kur jemi me prindërit.

PUBLICITET

 

Pasi ka qëndruar 10 vjet jashtë nga Gabon, vëllai dhe nëna e Axel e befasuan me një vizitë shumë speciale, transmeton Klan Kosova.

 

Kjo video prekëse ka grumbulluar mbi 500 mijë klikime.

PUBLICITET