E veshur vetëm me korse dhe të brëndshme, Oriola Marashi “sfidon” temperatura e ulëta në mes të borës

403

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi nuk i kursen pozat e nxehta kudo që udhëton. Së fundmi, ajo ka postuar foto mes dëborës nga Barcelona, Spanjë.

PUBLICITET

 

Në foton e postuar nga vetë ajo, Oriola ka dalë në dëborë duke treguar edhe setin e veshjes intime ngjyrë të zeza, të dizenjuara nga mikesha e saj e ngushtë, Aurela Hoxha.

 

“Po vjen po vjen…,”-shkruan krahas fotos modelja shumë e njohur.

 

Mesa duket ajo nuk i ka problem temperaturat e ulëta, madje bën çfarë të jetë e mundur për t’i rritur ato.

PUBLICITET