Thirrjet në stadium ‘Rama ik’/ Basha: Fillimi i një

176

Në bashkëbisedimin e tij me gazetarët, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka komentuar edhe thirrjet “Rama ik” në stadiumin “Air Albania” nga anëtarë të Forumit të PD,

PUBLICITET

 

por më pas edhe ato në ndeshjen mes Tiranës-dhe Skënderbeut. Për Bashën, ky është tregues i zemërimit popullor.

 

“Thirrjet Rama në stadiumin kombëtar dhe më pas edhe në atë të Korçës, janë vetëm fillimi i një tërbimi dhe zemërimi popullor që do t’i marrë përpara soj e sorrollop”, tha Basha.

PUBLICITET