Aurela Gaçe tregon se më në fund “Mora frymë lirisht”

161

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet për eksperimentet e shumta që bën në pamjen e saj.

PUBLICITET

 

E kemi parë pothuajse me çdo model të mundshëm flokësh apo ngjyrë. Por ka diçka që ajo nuk heq kurrë dorë dhe ato janë xixat.

 

Aurela është shumë e fiksuar pas xixave dhe nuk ngurron t’i përdorë ato si në make up ashtu edhe në veshje.

 

Në Instagramin e saj, ku është shmë aktive, ka publikuar disa foto nga mbrëmja e kaluar në një nga koncertet e saj dhe shfaqet me një pamje të realizuar krejtësisht nga vetë ajo.

 

“Ufaaaaa, sa më kishte marrë malli per pakëz gurë e xixa☺️. Kisha kohe që me dukej vetja shume “pastër” 😅 . –

 

Këtë jave në skenën e @agthemusicalshoë ,mora fryme lirshëm 😅, isha më vetevetja 😅☺️😋. Look-u Realizuar nga duart e mija🖐 , me durim e shume qejf dmth. #floke#grim

 

#veshja eshte e blere😅. Sa shoh xixa, sesi shkoj vete atje, si miu tek djathi🤣”, shkruan Gaçe në postimin e saj.

PUBLICITET