Aksident në Shkodër, automjeti përplaset me makinat e parkuara në anë të rrugës…

1395

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne Shkoder ne lagjen Rus, ne vendin e njohur si “8 kateshi”.

Nje automjet eshte perplasur me makinat e parkuara ne ane te rruges duke rrezikuar edhe kalimtaret perreth.

Nuk ka persona te plagosur, por demet jane te medhaja.

Policia ka mberritur menjehere ne vengjarje dhe po punon per sqarimin e rrethanave te aksidentit.

Lexo edhe:   Nuk shpërtheu se u fik fitili, fati shpëtoi makinën e Suad Licit