Ermali dhe Ami hapin biznesin e ri në Pragë, moderatorja zbulon

570

Moderatorja e njohur Amarda Toska është një prej imazheve më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston disa nga momentet më të bukura të jetës së saj private dhe profesionale.

 

Teksas së fundmi Ami ka po bën disa ditë pushime me familjen e saj në Pragë ka ndarë me ndjekësit disa nga momentet më të bukura atje.

 

Teksa në disa foto ajo shfaqet krah partnerit të saj, Ermal Mamaqit ka fotografuar edhe disa nga vendet më të bukura të këtij qyteti. Ndërsa një nga fotot ku një lokal ka emrin e saj Caffe Ami”, moderatorja shkruan: E hapëm edhe një biznes këtu.

 

Duket qartazi se është një shaka e Amit kjo pasi është një lokal në Pragë që rastësisht mban emrin e saj.

 

Kujtojmë që ajo ka biznesin e saj të fustaneve të nusërisëm, jo vetëm këtu në kryeqytet, por edhe në disa qytete të Shqipërisë.

Lexo edhe:   Mos e besoni po të doni! Capital T dhe Adrola Dushi në një lidhje të bukur dashurie!