E njihni dot ? Ashtu sic ka qene e vogel ashtu eshte edhe sot, behet fjale per Shqiptaren me fame nderkombetare

386

Jeni mësuar që në çdo paraqitje ta shohim të rregulluar deri në detajin e vogël.

- PUBLICITET -

Yjet e skenës i kushtojnë shumë rëndësi dukjes së tyre, dhe kujdesën që çdo herë të duken bukur, kjo behet pasi ato dalin para nje publiku shume gjigand, ku paraqitja ka nje rol te shume te vecante.

Por, a keni menduar se si duket Dua Lipa para se të bëhet e famshme. Ne fakt po te shikoni kombinimin e fotove me poshte se si ka qene ajo kur ka qene e vogel dhe si duket ne ditet e sotme, nuk paraqet ndonje ndryshim te madhe.

Babai i saj, Dukagjin Lipa, ishte dikur një muzikant rok i cili bënte pjesë në rok-grupin shqiptar “ODA”. Kështu Dua u rrit pranë muzikës. Në moshën 14 vjecare ajo filloi të merret me kompozime

- PUBLICITET -