Çfarë sikleti: Flor Binajt i grisen pantollonat në mes të emisionit live

255

Pak para nisjes së spektaklit ‘Shiko kush luan’, moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video në profilin e saj të Instagramit, me anë të së cilës ka treguar se do të ketë surpriza dhe të qeshura pafund.

- PUBLICITET -

Në një pjesë të videos në fjalë është filmuar dhe një ndodhi e sikletshme që i ndodh Florjan Binajt në mes të emisionit.

Ai shfaqet duke bërë ulje-ngritje me Rezart Veleshnjën në krah, dhe atij i grisen pantollonat në pjesën e të pasmeve.

- PUBLICITET -