Shoferi humb kontrollin, makina përfundon brenda një servisi celularësh

256

Një aksident ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku një makinë tip “Benz CLS” me targa angleze ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar brenda një servisi celularësh.

PUBLICITET

 

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

 

Dyshohet se shkak për këtë ka qenë shpejtësia, ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

PUBLICITET