Luana lë prezantimin e ‘Shiko kush luan’ dhe zbulon çfarë do të ndodhë me emisionin

Luana Vjollca do lërë për pak prezantimin mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan” sepse ka përgatitur një surprizë për publikun të cilën e ka zbuluar vetë ajo.

 

Luana do marrë mikrofonin dhe do këndojë sot për herë të parë në emisionin e saj. Moderatorja ka publikuar disa foto ku shfaqet duke kënduar e kërcyer dhe pyet fansat kush e gjen çfarë do ndodhi.

 

Menjëherë fansat e kanë pyetur nëse do këndojë dhe Luana e ka pohuar.

 

Na mbetet të presim për të parë performancën e këngëtares e cila me siguri do këndojë ndonjë nga hitet e saj të fundit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME