Kthesë e papritur e fatit, Meri paralajmëron: Do t’ju ndryshohet jeta

519

Astrologe Meri njofton se këto ditë do të ndodhin ndryshime shumë të rëndësishme. Perballja midis planeteve Mars dhe Uran krijon nje skene te fuqishme qe i ndryshon ose zhvendos marrëdhëniet. Do marrin fund marredheniet qe nuk kane vlera te qendrueshme. Mund të zgjedhim një ndryshim në jetën tonë në kushte më të shëndetshme. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

 

Dashi
Bashkepunime qe rrezikojne te shperbehen dhe martesa qe shkojne drejt fundit. Ne nje moment do kuptoni se te ruani ekuilibrat do jete me mire

 

Demi
Nje ndryshim i madh vjen ne jeten tuaj dhe ju e keni parandjere deri diku megjithese nuk mund ta pranonit. Perpiquni te mos beheni ekstremist

 

Binjaket
Nje perballje shume e madhe me punen dhe ndryshim i madh ne lidhje me deshirat dhe endrrat tuaja. Asgje e deri tanishme e qendrueshme nuk mbetet me e tille

 

Gaforrja
Perballja ne deshira dhe qellime do jete e madhe. Asnjera nuk do identifikohet me tjetren duke ju sjell kontradita ne shoqeri dhe jete personale

 

Luani

Nje kthese e papritur e fatit do ju sjelle nje ndryshim shume te madh ne lidhje me punen. Kujdes nga perballjet me njerez te fuqishem dhe te pushtetshem

 

Virgjeresha
Keto dite do keni nje ndryshim ne planet dhe ne startegjine tuaj. Kujdes ne ceshtjet ligjore dhe kontaktet me jashte pasi aty ka perballje

 

Peshorja
Do keni nje perballje per ceshtje te rendesishme ekonomike dhe rregullim te ardhurash. Kujdes nga konfliktet dhe humbja e te ardhurve apo qellimet

 

Akrepi
Mund t’i thoni stop sot nje menyre jetese qe ju ka mbajtur peng. Nje ndryshim i madh vjen edhe per ju mjafton ta beni ne menyren e duhur

 

Shigjetari
Psikologjikisht po luftoni me mullinjte me ere apo me kundershtaret tuaj te brendshem dhe te fshehte. Duhet nje ndryshim pune

 

Bricjapi
Ka ardhur nje moment ku ndjeheni te penguar nga nje veprimtari apo nga nje lidhje personale. Do ndodh dicka qe ju bene te shpertheni

 

Ujori
Duhet me ne fund t’i jepni fund nje situate te panatyrshme ne familje apo ne ceshtje pune. Kujdes perballjet me njerez te pushtetshem. Nje rruge e re hapet

 

Peshqit
Ne nje moment do kuptoni se keni ngaterruar qellimet e larta me ato te jetes se perditshme dhe keni marre vemdimet e gabuara. Perpiquni te rregulloni komunikimin dhe ekuilibroni qellimet.